Co to je americká hypotéka

Americká hypotéka je v poslední době stále oblíbenější produkt. Je to jeden z velmi elegantních způsobů, jak získat půjčku na cokoliv za velmi výhodných podmínek. Dá se také využít jako účinné řešení Vašich finančních problémů se splácením vice půjček a úvěrů.

Jak to funguje?

U klasické hypotéky dáváme do zástavy nemovitost za tím účelem, aby nám banka nebo nebankovní společnost poskytla půjčku na tuto nemovitost. U americk hypotéky je to podobně - dáváme do zástavy nemovitost, ale peníze můžeme použít na financování čehokoliv - nejsou vázány účelem zakoupení nemovitosti.

Americký hypotéka se tento způsob půjčování peněz se nazývá proto, že se stal velmi populární v Severní Americe a později se rozšířil i do Evropy.

Půjčka s velmi nízkým úrokem

Hypotéka má typicky velmi nízký úrok, protože je pro banku nebo nebankovní instituci málo riziková (zajištění nemovitostí) a totéž platí pro americkou hypotéku.

Nevýhodou je, že k získání americké hypotéky potřebujete mít nemovitost, kterou můžete dát bance do zástavy.


Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Další informace o konsolidaci - sloučení půjček naleznete na internetových stránkách konsolidace-sloučení-půjček.cz

Nemáte práci nebo z jakýchkoliv jiných důvodů nemůžete doložit, kolik vyděláváte? Požádejte si o půjčku bez doložení příjmu – bleskovou a spolehlivou půjčku. Je určena pro nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, studenty, důchodce – zkrátka pro ty, kterým banka nepůjčí.

Konsolidace půjček online

Pokud už Vám Vaše dluhy přerůstají přes hlavu, je nejvyšší čas zařídit si konsolidaci půjček. Nejjednodušší a nejrychlejší je konsolidace půjček online - takto můžete o konsolidaci tak můžete požádat například zde.