Expres půjčka od GE Money bank

18.duben 2014

Někdy jste omezeni výší částky, kterou si půjčujete. S úvěrem se často nedostanete výš, než na 20.000 až 30.000 Kč. Existují také finanční instituce, které vám půjčí minimálně třicet tisíc korun. Ani o korunu méně. A přicházejí s nabídkou, která se neodmítá. Nejvyšší možná částka je totiž až 600.000 Kč.

Bezproblémová půjčka

Expres půjčka GE Money má všechny výhody rychlého a bezpečného půjčení peněz. Banka se dávno etablovala na českém trhu a zajistila prosperitu mnoha podnikatelům nebo fyzickým osobám. Když jinde dostanete jen několik tisícikorun za vysoký úrok, v GE Money na vás čeká příjemně velký objem peněz a skvělé podmínky. A získání půjčky je velice snadné.

Bezúčelová půjčka

Výhodný produkt expres půjčka od společnosti GE Money se dokonce neptá ani na způsob použití peněz. Přes půl milionu korun tak můžete použít na cokoliv bez nepříjemného dokládání faktur, dodavatelských smluv, směnek, šeků a pokladních dokladů. Peníze obdržíte po podepsání smlouvy do několika minut na váš bankovní účet a můžete s nimi libovolně naložit.

Výhodná expres půjčka

Rychle získat dostatečné prostředky pro podnikání nebo na výhodný nákup je někdy problém. Expres půjčka GE Moneybank tyto záležitosti obratem vyřeší za vás. Jednoduchá smlouva znamená také expresní přístup k penězům bez ručitele a bez zástavy. Několik minut na pročtení smlouvy je všechno, co potřebujete. Stačí podepsat a radovat se z dalších výhod. Půjčku můžete nejen bezplatně kdykoliv splatit, ale můžete si dokonce stanovit výši splátky a dobu splácení.

Podmínky půjčky GE Money

Vysoký objem finančních prostředků vám zaručí další rozvoj podnikání nebo nákup věcí, o kterých jste uvažovali a snili. Expres půjčka GE Money je dostatečně vysoká a přitom snadná na získání. Bez zbytečných nákladů a bez shánění dokladů nebo ručení máte k dispozici velkolepý úvěr. Kromě toho neplatíte žádné poplatky za vedené úvěru a splátky si můžete rozložit až na 8 let. Co ještě víc si přát od nejvýhodnější půjčky?