Půjčky na směnku – přijedeme

10.prosinec 2013

Kdo by si nepřál získat peníze rychle, snadno a za výhodných podmínek? Nejedná se o nesplnitelné přání. Na finančním trhu vládnou zejména banky a nebankovní společnosti. A právě obchodní zástupci úvěrových společností na Vaši žádost přijedou až k Vám domů, aby Vám doručili vypůjčené peníze.

Produkt "Půjčka na směnku – přijedeme za Vámi" je tu zejména pro imobilní lidi a pro ty, kdo nemají chuť ani čas trávit odpoledne v bance nebo na pobočce společnosti.

Jaké jsou výhody půjčky na směnku?

Půjčka na směnku přinese výhody nejen Vám, ale i investorovi. Zárukou je mu cenný papír, což vede k větší důvěře a Vy můžete získat výhodné úročení. Navíc peníze získáte okamžitě. Stačí se obrátit na finanční společnost a její pověřený obchodník přijede až k Vám domů. Seznámí Vás se zajímavými podmínkami a sepíše s Vámi smlouvu.

Jak peníze obdržíte?

Po schválení žádosti o půjčku jsou Vám peníze převedeny na bankovní účet nebo rovnou předány v hotovosti. Rozhodněte se pro jednu z variant podle toho, jak moc rychle peníze potřebujete. Bankovní převod může trvat i dva dny a v případě hotovosti je máte okamžitě k dispozici.

Jaká jsou rizika půjčky?

Půjčky na směnku – "přijedeme" přináší i určitá rizika. Cenným papírem jste se zaručili, že vypůjčenou finanční hotovost uhradíte včas a v plné výši. Pokud ji nezvládnete splatit, hrozí Vám až exekuce (co dělat když Vám opravdu hrozí exekuce najdete v tomto článku). Půjčky na směnku jsou snadno vymahatelné, proto jsou s takovou oblibou věřiteli nabízeny.