SMS půjčka ihned

28.květen 2014

Problémy s hotovostí před výplatou se dají řešit jednoduše a rychle. Nemusíte se objednávat v bance, vyplňovat dlouhé dotazníky anebo dokládat svoje příjmy. Menší částku, která překlene krátké období nedostatku peněz, získáte pouhým odesláním SMS žádosti. Textová zpráva obsahuje jen několik údajů a její vyplnění zabere také jen několik minut.

Rychlé řešení

Využijte pohodlný způsob naplnění peněženky nebo bankovního účtu. Peníze pomocí SMS zprávy můžete mít do několika hodin ve svém držení. SMS půjčka ihned zajistí klid na placení a doplní několik chybějících tisícikorun. Zažádat o půjčku si můžete přímo ze svého mobilního telefonu.

Většinou stačí jméno, datum narození, bydliště a požadovaná částka. Po odeslání a ověření údajů, které trvá několik minut, dostanete kladnou odpověď a peníze máte k dispozici.

Podmínky půjčky

SMS půjčka bez registračního poplatku ihned napravuje peněžní nedostatek. Poskytuje se bez dokládání příjmu, bez zástav a ručitelů. První půjčku dostanete ve výši několika tisíc korun. Doba vrácení se pohybuje od jednotlivých dnů do měsíce nebo několika měsíců podle vašeho výběru. Po prvním splacení půjčky se částka zvyšuje a může dosahovat deset tisíc nebo i dvacet tisíc korun. Některé společnosti nabízejí při vrácení úroku možnost posunutí splatnosti a to dokonce několikrát.

Peníze vždy k dispozici

Výhodou SMS půjčky je nejen rychlost, ale jistota, že máte vždy k dispozici finanční prostředky. Pokud přečerpáte limit na kreditní kartě, zapomenete na platbu za služby nebo prostě překročíte rodinný rozpočet, víte, že nezůstáváte bez peněz. SMS půjčka ihned poskytuje prostředky v takové míře, abyste neměli nikdy finanční problémy. Po prvním vrácení SMS půjčky většinou obdržíte klientský kód a každé další půjčení je jen otázkou zaslání výše částky s tímto číselným označením. Využijte půjčku, která vás nestojí námahu a pomůže za jakýchkoliv okolností.