SMS půjčky ihned úplně každému na účet

1.červen 2013

SMS půjčka je malá a rychlá půjčka, o kterou klienti žádají prostřednictvím SMS zprávy. Je to v podstatě synonymum pro tzv. půjčky do výplaty. Tento typ produktu je určen pro překlenutí krátkodobé finanční krize – typicky týden nebo dva před výplatou.

Jak je to s dostupností těchto nebankovních produktů – existuje SMS půjčka ihned úplně pro každého?

Bez příjmu a bez registru

Pokud hledáme SMS půjčku ihned úplně každému online, bude nás pravděpodobně zajímat taková, u níž nevadí nízké nebo nepravidelné příjmy a/nebo záznam v registrech dlužníků. Ač je společností, které u nás SMS půjčky poskytují, nepřeberné množství, většina z nich buďto kontroluje registr dlužníků, nebo vyžaduje pravidelný a prokazatelný příjem.

Pokud patříte k těm, kteří doložitelný příjem nemají a současně máte záznam v registrech, u většiny z těchto půjček pravděpodobně nepochodíte.

Standardní parametry

Zbývá ale stále určitý počet nebankovních společností, které nekontrolují ani registry ani Váš příjem. Přitom se parametry jejich SMS půjček neliší od ostatních – první žádost je až do výše 5000 Kč, splatnost si můžete nastavit mezi 1 – 30 dny, úvěr splácíte jedinou splátkou, která se skládá z půjčené částky a poplatku za poskytnutí půjčky.

Konkrétní produkty

Mezi produkty tolerantní k registrům i k Vašim příjmům najdeme například Zaplo.cz, Ferratum.cz, nebo třeba Everyday Plus. I když není zaručeno, že tyto půjčky dostane opravdu každý, je u těchto produktů velmi dobá šance, že i jako problémový klient uspějete. Pokud první půjčku v4as splatíte, můžete si napodruhé půjčit více – až 10 000, 15 000 nebo i více.

Spočítejte příjmy a výdaje

Než si požádáte u úvěr, dobře si spočítejte své příjmy a výdaje a přesvědčte se, zda budete moci půjčku řádně splatit. Pokud byste se náhodou dostali se splácením do problému, v žádném případě nestrkejte hlavu do písku a nečekejte, že „se to nějak vyřeší“. Snažte se s věřitelem domluvit na termínu náhradní splátky nebo na celém splátkovém kalendáři. V případě vážných problémů se splácením úvěrů vyhledejte bezplatnou poradnu pro pomoc s dluhy.