Rychlé půjčky pro problémové klienty online

Aktualizováno 5. června 2024

Vaše dítě má brzy narozeniny a vy mu chcete dopřát pořádnou oslavu a vytoužené dárky? Ale kde na to vzít, když je dneska tak draho? Banka vám nepůjčí, protože před rokem jste zapomněli zaplatit nějaké faktury za telefon a operátor vás zanesl do registru dlužníků. Co teď? Zkuste služby nebankovních společností. Prostřednictvím rychlých půjček pro problémové klienty nabízejí možnost půjčit si několik až tisíc korun.

Stačí internet nebo mobil

Pokud jste se tedy rozhodli využít některou ze služeb nebankovních poskytovatelů, hledejte na internetu takovou službu a společnost, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Co se produktů týče, na trhu je celá řada různých druhů finančních produktů. Mezi nejznámější a nejrychlejší patří SMS půjčka a půjčka před výplatou.

Oba produkty nabízejí svým zájemcům částky v rozmezí cca 500 až 20 tisíc korun, a to většinou na dobu pěti až třiceti dní. Nejčastěji se jedná o půjčku kolem 5000 Kč. Žádost o jednu z těchto půjček je velice snadná, probíhá buďto odesláním SMS nebo vyplněním online formuláře na webových stránkách. Samotné vyřízení žádosti pak probíhá v řádech maximálně desítek minut. Jestliže jste si vybrali vhodný produkt, je čas na výběr společnosti. Při jejím výběru je též dobré inspirovat se jejími předchozími klienty, najít si na internetu recenze a případná doporučení, abyste nepadli do náruče podvodníka.

Klady a zápory rychlých půjček

Expresní finanční produkty mají své světlé i stinné stránky. Jasnou výhodou je skutečnost, že si společnosti své žadatele nijak neprověřují, tedy nenahlíží do registru dlužníků ani nechtějí dokazovat výši příjmů. Další výhodou je opravdu rychlé vyřízení žádosti, kterou je možné podat z pohodlí svého domova. Nevýhodou pak je obvykle vyšší úročení než u bankovních úvěrů a možné problémy, které hrozí při neschopnosti splácet. Problémy se splácením dluhu věřiteli mohou skončit až návštěvou exekutora.