Konsolidace půjček od ČS

Aktualizováno 5. června 2024

Pokud jste se dostali do situace, že máte na svých bedrech splácení několika úvěrů, půjček, kreditních karet, kontokorentů, vězte, že si svůj život můžete zjednodušit – pomocí finančního produktu nazývaného konsolidace půjček. Podívejme se konkrétněji na konsolidaci půjček od České spořitelny.

Výhodný úrok a minimum papírování

S konsolidací půjček od České spořitelny můžete sloučit své dluhy do jednoho a platit tak méně a hlavně pouze jednu splátku měsíčně. Konsolidace ČS Vám nabízí nízkou úrokovou sazbu, minimum papírování a také například možnost pojištění schopnosti splácet úvěr. A sloučit do jednoho můžete úvěry různého typu – spotřebitelské úvěry, dluhy na kreditních kartách nebo kontokorentech.

Kalkulátor konsolidace ČS

Zda pro Vás bude konsolidace půjček od České spořitelny výhodná, si můžete spočítat pomocí kalkulačky konsolidace půjček, kde zadáte jednotlivé parametry Vašich stávajících dluhů a dozvíte se výši splátky a další parametry konsolidovaného úvěru.

Potřebné doklady

Pro získání konsolidace půjček od České spořitelny budete potřebovat doložení Vašich příjmů a občanský průkaz, pokud máte veden bankovní účet u ČS, doklad o příjmech potřebovat nebudete.

Sloučení až do celkové výše 600000 Kč

konsolidací půjček od ČS můžete sloučit své dluhy a závazky až do celkové výše 600 000 Kč a ještě si půjčit něco nad rámec konsolidované částky a dopřát si tak něco, co jste si v minulých měsících pro samé splácení úvěrů nemohli dovolit.