Bleskové půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop

Aktualizováno 5. června 2024

Zejména mladí lidé se často dostávají do situace, kdy jim schází finanční prostředky na základní věci. Ať už zato může lehkomyslnost nebo náročný životní styl, s půjčkami ihned do 5 minut na účtu nonstop mohou svůj rozpočet vylepšit prakticky okmažitě. Má to ale několik háčků.

Rychlé půjčky "ihned" poskytují zpravidla menší nebankovní společnosti. Jejich výše bývá okolo 5000,- nebo 10000 Kč se splatností 1 měsíc. Člověk si tak může půjčit například na dva týdny a půjčku splatí z následující výplaty.

Žádost online

Tyto úvěry jsou poskytovány online - po vyplnění formuláře, naskenování příslušných dokumentů a odeslání žádosti je automatickým schvalovacím systémem žádost posouzena a klinet je zakrátko vyrozuměn o schválení či neschválení úvěru. Poté jsou peníze ihned odesílány na jeho účet.

Peníze do 5 minut

Peníze tak lze mít do 5 minut od schválení, v případě mezibankovního převodu (žadatel má účet u jiné banky než věřitelská společnost) trvá zaslání peněz o něco déle. Některé společnosti také umožňují vyvzednutí peněz v trafice nebo na benzínové pumpě.

Rizika

K rizikům těchto půjček patří především jejich vysoká cena - za několik půjčených tisícikorun na pár týdnů člověk zaplatí stovky i tisíce korun navíc. Nebezpečná je také sandná dostupnost těchto produktů - půjčku mohou získat i méně zodpovědní klienti, u nichž je riziko nesplácení a následných sankcí poměrně vysoké.