Finsen půjčka - informace

Aktualizováno 5. června 2024

Krátkodobé půjčky slouží k okamžitému splacení závazků a rychlému vypořádání půjčených peněz. První půjčení znamená většinou nevelkou částku, kterou si půjčíte několik tisíc a prokážete, že plníte sjednané podmínky. Další půjčky mohou být různě vysoké. Většinou se částka k půjčení zvedá o tisíc korun s každým dalším požadavkem na poskytnutí prostředků.

Rychlá půjčka

Menší půjčky znamenají vyšší rychlost půjčení. Od žádosti neuplyne někdy ani deset minut a peníze máte na účtu. Finsen půjčka je podobně rychlá a pohotová. Patří mezi nebankovní půjčky. Získáte ji online přes formulář na webové stránce nebo posláním sms zprávy. Svoji první půjčku ve výši 1.000 Kč musíte ověřit, aby byla jistá totožnost. Pošlete tak 1 Kč z bankovního účtu a tím jste dokončili registraci. Půjčit si můžete postupně až 20.000 Kč.

Peníze složenkou

První prostředky dostanete složenkou a další peněžní půjčky si můžete podle sebe vybrat. Nejjednodušší je posílání na účet. Po žádosti sms zprávou totiž máte peníze na účtu do několika minut. Finsen půjčka poskytuje jednu unikátní výhodu, kterou nemá žádná jiná půjčka na trhu. První půjčení je bezúročné. Za 1.000 Kč neplatíte žádný úrok a ušetříte tak 250 Kč. Finsen půjčka vám nahrazuje námahu, kterou máte s vyplněním svých údajů na smlouvě. S první půjčkou si totiž můžete vyplněním dat zajistit trvalé a neměnné smluvní podmínky. Když smlouvu odešlete, jste stálým klientem s nárokem na další půjčky a stále se zvyšující částku k půjčení.

Lhůta splácení

Finsen půjčka maximálně zjednodušuje dobu splácení a výši poplatku za půjčení. Půjčka 1.000 nebo až 20.000 Kč se poskytuje na 21 dní. Lhůta se nikdy nemění, a proto vždy znáte přesném datum vrácení peněz. Další výhodu má Finsen půjčka z hlediska rychlého vyřízení žádosti. Protože nemusíte prostředky a jejich vrácení zajišťovat, stačí jen sms zpráva a částky 2.000, 3.000 a větší vám přijdou během několika okamžiků na bankovní účet. Využijte tak rychlé půjčky a zaregistrujte se. Prvních 1.000 Kč je zadarmo a získáte možnost si znovu půjčovat rychlé a vyšší částky.